Databáze Pohledávky a závazky profi

On-line knihovna Pohledávky a závazky profi je na našem trhu ojedinělá databáze, která se zabývá oblastí pohledávek a závazků. Databáze je průběžně doplňována aktuálními texty. Články připravují daňoví poradci, auditoři, pracovníci správci daně, čímž je zaručena garance správnosti.

 

Více informací

Co všechno obsahují Pohledávky a závazky profi?

 • články
 • komentáře
 • aktuality
 • řešené dotazy
 • právní předpisy, vyhlášky a pokyny
 • vzory smluv/směrnic
 • a další
Více informací
image01

Nadstandardní služby k předplatnému

 • Bezplatný odpovědní servis
 • Možnost časové filtrace
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Pohledávky a závazky profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Obsah

  Více než 4 000 textů je základem největší online knihovny pro oblast pohledávek a závazků v ČR. Její obsah je denně odborníky aktualizován, a proto mají příspěvky navíc garantovánu aktuálnost a správnost. Práce s touto databází je snadná a neliší se od práce s jinými databázemi či vyhledávači. Rozdíl hledejte v rychlosti a kvalitě řešení Vašeho problému a v získané jistotě, že Vámi zvolené řešení je správné a odpovídá platné legislativě.

 • Funkce

  V on-line databázi Pohledávky a závazky profi lze dokumenty třídit dle následujících kriterií:

  Dle TÉMATU

  Buď si vyberte požadované téma dle výběru, nebo po zadání pojmu do vyhledávače a vyhledání výsledků zredukujte jejich počet tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze Pohledávky a závazky profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde nepřeberné množství klasických článků, komentářů, aktualit, vzorů, checklistů, směrnic, právních předpisů atd. Pro inspiraci poskytujeme i řešené dotazy našich čtenářů, které zodpovídají zkušení a renomovaní autoři, a díky kterým se můžete vyvarovat chybám a pochybnostem.

   Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Informace v Pohledávky a závazky profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 800členného autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory a právníky. Takto ověřené články jsou označeny logem .

  • Archiv

  Pohledávky a závazky profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

   Platné v období

  Pohledávky a závazky profi dokáže vyhledávat dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole účetnictví, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu.Ohlásila se Vám finanční kontrolu např. na rok 2013? Nasimulujte si Pohledávky a závazky profi, jako kdyby byl rok 2013, a informace z jiného účetního období Vás nebudou rušit.

   Můj obsah

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky Pohledávky a závazky profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi Pohledávky a závazky profi a žádný článek z jiné verze Vás nebude při práci rušit.

   

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy z oblasti pohledávek a závazků za rok.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!